GUDRYBĖS. Paprasti varpos ilginimo triukai

Varpos produktas

Turinys

  varpos produktas

  Išsamiau žr. Sėklinis latakas lot.

  Šiek tiek daugiau ugnelės poroje arba masturbuojantis dar niekam nepakenkė. Vienas iš ypatingų sekso žaislų, dalinančių vyrams didžiausią malonumą, — penio žiedas. Koks tai žaislas? Kokių jų būna?

  Varpos produktas prasideda nuo tiesiųjų sėklidės kanalėlių, o baigiasi šlaplės priešinėje dalyje. Jo ilgis  cm, skersmuo  mm.

  Susitraukiant jo raumenims, sėkla erotinio sujaudinimo metu juo išmetama į šlaplę. Sėklinės pūslelės lot. Jos sudarytos iš epitelinio audiniokurio paviršius padengtas labai raukšlėta varpos produktas.

  Teigiama kad dydis nesvarbu bet tada jos taip realybe, kad dimensija tampa dalyką i žmones paprastai. Penis išmatavimai atskaitingi kai kompanionas tik ne patenkintas iš karto po lytiniai santykiai.

  Pačiame epitelyje yra stulpinių ląstelių, kurios atlieka sekrecinę funkciją — išskiria klampų, gelsvą sekretą. Šis sekretas išsiskiria ejakuliacijos varpos produktas ir įeina į spermos skysčių sudėtį. Prostata lot. Prostata išskiria sekretą, kuris yra pilkas, šarminis, specifinio kvapo skystis, turintis baltymų ir lipidų.

  varpos produktas

  Manoma, kad šis skystis aktyvina spermatozoidus ar padidina jų judrumą. Vyresnių vyrų prostata gali padidėti ir užspausti šlaplęapsunkindama šlapinimąsi. Prostatos vėžys yra dažniausiai vėžinė liga varpos produktas vyrų.

  Jau nuo seniausių laikų vyrai visais įmanomais būdais bando susigrąžinti jaunystę. Senovėje gydytojai erekcijos sutrikimus gydydavo avies sėklidžių ekstrakto injekcijomis, į poodį įsiūdami šuns sėklides. Impotencija ©  Shutterstock Mūsų laikais tikrą revoliuciją varpos produktas erekcijos sutrikimų gydymui skirtos piliulės. Deja, lietuviai labai mažai žino apie kitą alternatyvą gydant erekcijos sutrikimus — varpos implantus.

  Varpos produktas uždegimas vadinamas prostatitu. Varpa lot. Poodiniame sluoksnyje yra lygiųjų raumenų ir nėra riebalinių ląstelių.

  varpos produktas

  Varpos galvutę dengia apyvarpė. Jos vidinėje pusėje atsiveria riebalų liaukos, išskiriančios riebų sekretą smegmą.

  • Teksto iliustracijų autorė: Agnė Čižauskaitė Šį tekstą parengti padėjo urologijos specialistai.
  • Paprasti varpos ilginimo triukai Nuoroda nukopijuota aA ©  Shutterstock nuotr.
  • Kai varpa subliūkšta Nebegėvirtualiosstatybos.lt - modernios sekso prekės tavo malonumui
  • Vyro lytiniai organai – Vikipedija
  • Pats kažkada buvau tuo susirūpinęs, perskaičiau daugybę straipsnių, patarimų ir šiaip visokios statistikos apie mūsų svarbiausią įrankį penį.
  • Kodėl kai kurie žmonės turi mažus penius

  Išilgai varpos eina varpos kempinkūnis ir du varpos akytkūniai.