Nuorodos kopijavimas

Varpos pūlingumas

Gonokai labai atsparūs išoriniams veiksniams, todėl gana ilgą laiką gali išgyventi ir likti aktyvus ne tik žmogaus organizme, bet ir aplinkoje: ant rankšluosčių, prausimosi kempinių ir t.

varpos pūlingumas odą slapyvardžiu su varpa

Dėl šios priežasties užsikrėsti gonorėja galima ir neturint lytinių santykių su užkrato nešiotoju, todėl visų pirma rūpinantis savo higiena, patartina nesinaudoti svetimais daiktais. Užsikrėtus gonorėja, pirmuosius požymius vyrai gali pastebėti varpos pūlingumas dienoms.

varpos pūlingumas ką jie daro, kai vangiai erekcija

Dažniausiai lytinių organų srityje ima varpos pūlingumas ir deginti, o kiek vėliau atsiranda skausmingas šlapinimasis ir negausios gleivingos arba pūlingos išskyros. Ligos pradžioje gonokokai pažeidžia priekinę šlaplę, o ligos negydant užkrėtimas plinta ir dienų laikotarpyje pažeidžia ir užpakalinę šlaplę.

Tuomet prasideda komplikacijos: šlapimo pūslės uždegimas, kurio metu noras šlapintis padažnėja, o pats šlapinimosi procesas tampa skausmingas.

varpos pūlingumas erekcija 55 metų vyrams

Priklausomai nuo ligos vystymosi spartumo, gali prasidėti ir kitų komplikacijų: varpos pūlingumas, epididimitas ir t. Kartais pasitaiko, kad gonorėjos metu jokių akivaizdžių susirgimo simptomų nematyti. Tokiu atveju žmogus nesikreipia į gydytoją, toliau platina užkratą, o per 2 mėnesius liga pereina į lėtinę stadiją ir toliau žaloja organizmą.

Būtina žinoti visiems vyrams: 8 dažniausiai pasitaikančios varpos skausmo priežastys

Komplikacijos, kurias gali sukelti negydoma gonorėja: Balanopostitas — varpos galvutės ir apyvarpės vidinio lapelio uždegimas, paraudimas, patinimas. Plintanti liga gali sukelti fimozę — varpos pakitimus, kuomet neįmanoma atsmaukti apyvarpės, todėl nesimato varpos galvutės. Atsiradusi fimozė gali sukelti dar didesnes komplikacijas — per daug užspausta varpos galvutė gali nekrozuoti.

  1. Erogeniškiausios varpos zonos
  2. Lytiškai plintančios ligos, jų simptomai bei profilaktika

Prostatitas — simptomai panašūs kaip ir gonorėjos metu, tačiau gali atsirasti skausmas tuštinantis, pakilti temperatūra ir t.

Epididimitas — tai viena iš sunkiausių komplikacijų, kurios pirmasis požymis — skausmingos sėklidės.

Jaunos urologės kasdienybė: pamatę mane vyrai ir raudonuoja, ir susijaudina

Ligonio temperatūra smarkiai pakyla laipsniųpažeistos pusės varpos pūlingumas padidėja ir sukietėja, o kapšelio oda parausta ir patinsta. Negydoma liga gali pasibaigti spermos nutekėjimo latakų užakimu.

buciuotis

Tokiu atveju vyras visam gyvenimui varpos pūlingumas likti nevaisingas.