Šakių „Varpo“ mokykla - Įrašai | Facebook

Susikurti varpą

Turinys

  Tradiciškai per mokinių pavasario atostogas vykstantys informaciniai, mokomieji, kūrybiniai, kultūriniai renginiai — susikurti varpą savaitei iš mokančiųjų virsti besimokančiaisiais, ne tik pasisemti idėjų, bet ir išgyventi mokymosi teikiamą džiaugsmą.

  kodėl erekcija gali būti silpna

  Balandžio 24 dieną gimnazijoje svečiavosi lėlininkė iš Alytaus Rasa Benedikienė. Kūrybos proceso metu renginio svečiai juokaudami svarstė, kokia yra jų kuriama lėlytė — koks jos charakteris, nuotaika, būdas, netgi kokia jos lytis. Šiais metais, aplinkui pradedant žydėti sodams,  dailininkė pasiūlė tapyti žydinčias sakuras.

  lytinių organų vyrų erekcija

  Kiekvienas renginio dalyvis susikūrė pavasarinių žiedų nuotaika alsuojantį paveikslėlį, kuris nuolat primins apie mokymosi ir kūrybos teikiamą džiaugsmą. Užaitė užsiėmimo dalyvius susikurti varpą su aliejinės tapybos technika ir pasiūlė naudojantis minimaliomis priemonėmis — palete ir dažais — susikurti varpą naujų spalvų derinių.

  mažos varpos gėjus

  Burtų keliu išsitraukę vos tris spalvas, renginio svečiai išgavo iš jų net 25 susikurti varpą atspalvius ir nutapė eskizą ant drobės. Užsiėmimas buvo puiki susikurti varpą išbandyti tapybą aliejiniais dažais, daugiau sužinoti apie dailininkus abstrakcionistus ir trumpai patiems pasijusti dailininko amplua. Galbūt susikurti varpą viską, ką išmoko, mokytojai galės tiesiogiai panaudoti susikurti varpą procese, juk kultūros edukacijos savaitėje susikurti varpą įvairių mokomųjų dalykų, ne tik menų atstovai.

  vidutinis vyrų varpos