Nuorodos kopijavimas

Pomėgiai varpos, Apipjaustymas: už ir prieš - DELFI Gyvenimas

Pagrindinis priešininkų argumentas — nauda nekompensuoja operacijos metu patirto psichologinio streso ir skausmo po jos.

Penio didinimo operacijos metu mirė 65-erių milijardierius

O ką reiškia apipjaustymas religijai ar tradicijai? Gal vis dėlto toks žingsnis yra tikslingas?

  • Kardamonas ir erekcija
  • Paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo.
  • Penio didinimo operacijos metu mirė erių milijardierius - DELFI Sveikata

Žydai savo vaikus apipjausto po aštuonių dienų vaikučiui gimus, musulmonai — suėjus pomėgiai varpos. Europa į visą tai žiūrėjo skeptiškai. Ši operacija buvo atliekama tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Religija buvo niekuo dėta — apyvarpę šalindavosi ir krikščionys, ir budistai, ir ateistai Tokio staigaus pokyčio priežastimi buvo tyrimų rezultatai, kuriuose buvo tiriamas ryšys tarp apipjaustymo ir lytinių organų vėžio. Kaip paaiškėjo, žydai ir arabai šia liga beveik neserga, o gimdos kaklelio vėžys šiose etinėse grupėse pasitaikė 6 — 7 kartus rečiau nei pas kitas moteris.

Pomėgiai varpos duomenys taip nustebino vakariečiuskad JAV prezidentas Johnas Kennedy pradėjo viešai raginti vyrus apsipjaustyti tam ryžosi ir pats.

pomėgiai varpos

Tačiau pomėgiai varpos pomėgiai varpos 9-ame dešimtmetyje mada užsimiršo. Operacijos pliusai Didžiausias operacijos privalumas — pomėgiai varpos išvengti lytinių organų vėžio tikimybės tiek vyrams, tiek moterims. Antras privalumas daugiau susijęs su seksu. Esme tame, kad apipjaustymas: - prailgina sueitį.

Apipjaustymas: už ir prieš

Varpos galvutę dengianti oda, pašalinus apyvarpę, tampa kietesnė ir mažiau jautri trinčiai frikcijų metu. Tai atitolina vyrų orgazmą. Gydytojai tokią operaciją gali rekomenduoti tiems, kas kenčia nuo priešlaikinio spermos išsiliejimo.

pomėgiai varpos

Tam tikrų kultūrų žmonės nemėgsta susiraukšlėjusios apyvarpės odos. Galvutė prieš apipjaustymą būna švelni, lygi pomėgiai varpos drėgna, o po jo pomėgiai varpos matinė ir sausa. Tai labai svarbu, kadangi kai kurie mano, jog sausumas ir švarumas — identiški.

Varpos vėžys dažniau pasitaiko pomėgiai varpos neapipjaustytus vyrus, o jos partnerės dažniau serga gimdos kaklelio vėžiu. Pats sensacingiausias atradimas priklauso australų mokslininkams. Juk virusas visų pirma užpuola apyvarpę, kadangi joje dažnai atsiranda mikro-žaizdelių, per kurias virusas ir patenka.

Anot statistikos, dauguma ŽIV užsikrėtusių vyrų — neapipjaustyti. Pomėgiai varpos mokslininkai ragina prievarta apipjaustyti tų regionų vyrus, kuriuose ŽIV yra laikoma epidemija. Taip pat paaiškėjo, jog neapipjaustytus vyrus dažniau paveikdavo ir lytinių būdu plintančios infekcijos: herpes virusu ir gonorėja jie serga du kartus dažniau, o sifiliu ir grybelinėmis ligomis net penkis.

Cirkumcizija arba dorsumcizija

Operacijos minusai Apie tai reikėtų pagalvoti tėvams, norintiems apipjaustyti naujagimį. Skausmas: apipjaustymas sukelia labai didelį skausmą.

pomėgiai varpos

Dažniausiai naujagimiams ši operacija daroma be anestezijos. Tiesa, pastaruoju metu tėvams pradėjus reikšti nepasitenkinimą, pradėtas taikyti vietinis nuskausminimas.

Varpos galvutės ir apyvarpės uždegimas - balanopostitas

Higiena: jaunų vaikų galvutė apsivalo savaime kaip ir klitoris mergaitėms. Paradoksas tame, kad po apipjaustymo galvutė turi būti labai prižiūrima, kadangi įdubimai ir odos raukšlės yra pomėgiai varpos gera terpė bakterijų veisimuisi.

Pažinkime savo fiziologiją: priešlaikinė ejakuliacija - kada TAI įvyksta per greitai? N   Daugelis paauglių, o neretai ir suaugusieji žiūrėdami pornografinius filmus susidaro klaidingą nuomonę, kad normalus lytinis aktas turėtų pomėgiai varpos minučių. Ar tikrai?

Etika: dešimtojo dešimtmečio pradžioje radikalūs teisių ginėjai ir ekologinės organizacijos pradėjo kalbėti apie etiškumą, susijusį ir pomėgiai varpos sveikata. Kadangi naujagimiai negali pareikšti pomėgiai varpos nuomonės, todėl ši procedūra, anot žmogaus ekologijos šalininkų, iš esmės yra nehumaniška ir ją reikėtų uždrausti. Nuorodos kopijavimas Apipjaustymas: už ir prieš Nuoroda nukopijuota Pomėgiai varpos draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.