Varpos defektai: kaip įmanoma patobulinti vyro pasididžiavimą?

Pailgos varpos

Autorius -iai várpa penisvyro išorinis lytinis organas, kuriuo praeina šlaplės dalis, skirta šlapintis ir išmesti sėklą.

Varpos ilgintuvai

Varpos šaknis yra prisitvirtinusi prie gaktikaulių, kūnas ir galva sudaro laisvą nusvirusiąją dalį, kurios priekinis paviršius vadinamas varpos nugara. Varpa susideda iš pailgų erektilinio audinio pailgos varpos 2 akytkūnių ir kempinkūniokurių kiekvieną supa jungiamojo audinio kapsulė, vidų pertvarėlės dalija į mažas susisiekiančias endoteliu išklotas ertmeles.

Varpos nugaroje išsidėstę akytkūniai, atskirti skaiduline pertvara.

vyrų erekcijos stiprinimas kaip sustiprinti erekciją lytinių santykių metu

Po jais guli daug mažesnis šlaplės kempinkūnis. Jis turi pailgos varpos galą — stormenį, priekinis išplatėjęs galas sudaro varpos galvą.

pratimai tvirtai erekcijai rūpinasi varpa

Visus akytkūnius supa fascijos ir plona paslanki pailgos varpos be plaukų. Apie varpos galvą oda sudaro žiedinę klostę — apyvarpę, kuri laisvai slankioja.

varpos gimnastika erekcija išnyksta prieš prasiskverbiant

Apyvarpės vidiniame paviršiuje yra liaukų, gaminančių specifinį sekretą — smegmą. Varpos struktūras maitina gaktos arterijos vidinės atskyla nuo vidinės klubo arterijos šakos.

Varpos padidinimo pratimas kiek erekcijos atsistato po lytinių santykių

Jos pailgos varpos ir akytkūnių viduje, skyla į kapiliarus, kurie pripildo akytkūnių ertmeles kraujo. Kraujo priplūdimas lytinio susijaudinimo metu sukelia erekciją — varpa sustandėja ir ją galima įstumti į moters makštį.

Pinterest Beveik be išlygų galima sakyti, kad vienas dalykas, kurį visi vyrai yra puikiai įvaldę — masturbacija. Seksualinis potraukis atsiranda dar paauglystėje formuojantis vyriškumui.

Šlaplės kempinkūnis sustandėja pailgos varpos ir leidžia pasišalinti sėklai.