Nebido – virtualiosstatybos.lt

Nebido erekcijai

Turinys

  Nedažnas šalutinis poveikis gali pasireikšti nuo 1 iki 10 iš pacientų : - alerginė reakcija; - apetito padidėjimas, pakitę kraujo tyrimų rodmenys pvz.

  tinkamai pailginti erekciją

  Tokių reakcijų gali atsirasti švirkščiant vaistinį preparatą arba iš karto po injekcijos ir jos būna laikinos. Buvo gauta pranešimų apie įtariamas anafilaksines reakcijas po Nebido injekcijos.

  kaip yra ant šeštosios varpos grindų

  Nebido erekcijai preparatais, kurių sudėtyje buvo testosterono, be anksčiau išvardytų nepageidaujamos reakcijų pasireiškė: nervingumas, priešiškumas, trumpi kvėpavimo sustojimai miego metu, įvairios odos reakcijos, įskaitant pleiskanas ir riebaluotą odą, dažnesnės erekcijos ir labai reti odos ir akių pageltimo geltos atvejai. Nebido erekcijai didelėmis testosterono preparatų dozėmis dažnai nutraukia arba sumažina spermos gamybą.

  erekcija silpna

  Toks poveikis išnyksta nutraukus gydymą. Sėklidžių funkcijos susilpnėjimo hipogonadizmo atveju, taikant pakeičiamąją testosterono terapiją, retais atvejais gali pasireikšti ilgalaikė skausminga erekcija priapizmas.

  tepalas erekcijai atstatyti

  Didelių dozių ar ilgalaikis testosterono vartojimas pavieniais atvejais padažnina vandens kaupimąsi ir edemų atsiradimą nebido erekcijai dėl vandens kaupimosi.

  Kita informacija Nebido sudėtis - Veiklioji medžiaga yra testosterono undekanoatas. Viename mililitre yra  mg testosterono undekanoato tai atitinka ,9 mg testosterono.

  Nebido išvaizda ir kiekis pakuotėje Nebido nebido erekcijai skaidrus, gelsvas aliejinis tirpalas.

  sultys erekcijai