Vyrų seksualumas ir miegas

Miego erekcija, Skubantiems

Jeste li znali #18 - Erekcija za početnike

Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius pažymėtas nuo m. Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.

miego erekcija

Erekcija lot. Dažniausiai erekcijos terminas vartojamas vyro erekcijai įvardinti, kuri yra elementariausias ir pastoviausias vyro lytinis refleksas ir viena miego erekcija pagrindinių sąlygų sueičiai. Paprastai bet nebūtinai erekcija atsiranda lytinio susijaudinimo metu psichogeninė erekcijakadangi miego erekcija yra neatsiejama meilės žaismo dalis, taip pat miego erekcija miego erekcija aktą ir ejakuliaciją.

Tačiau erekcija gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių: dėl transporto priemonės vibracijos, miego erekcija sėdėjimo, šlapimo pūslės pertempimo, kitų erotinių pvz.

Vyrų seksualumas ir miegas

Erekcija pasitaiko ir aktyvaus greitojo miego fazėje, kai sustandėja varpa ir išsilieja sėkla ejakuliuoja — tai vadinama poliucija. Erekcija yra stebima netgi pas berniukus dar gimdoje.

miego erekcija

Varpos sustandėjimas dėl neerotinių dirgiklių refleksogeninė erekcija yra normalus ir sveikas reiškinys. Fiziologija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Lytinio susijaudinimo metu nerviniai refleksai padidina arterinio kraujo pritekėjimą į varpą ir prislopina kraujo ištekėjimą, susiaurindami venas.

miego erekcija

Toks padidėjęs kraujo pritekėjimas užpildo akytkūniuose esančias ertmes, ištempia akytkūnius ir varpa, kuri normalioje būklėje yra minkšta ir suglebusi, sukietėja ir padidėja; susitraukę tarpvietės ir gaktos raumenys varpą pakelia į viršų. Jei ramybės būklėje varpa yra cm ilgio, tai sustandėjusi yra cm kartais, bet retai, siekia miego erekcija 20 cm ilgio ir ,5 cm skersmens, varpos tūris padidėja kartus. Erekcijos metu miego erekcija yra labiau kreivės miego erekcija negu tiesės, o jos skerspjūvis — labiau elipsės nei apskritimo formos.

miego erekcija

Pasiekus erekciją, arterinio ir veninio kraujo apykaita varpoje normalizuojasi, miego erekcija erkės metu penis traškėja kietumas išlieka.

Erekcija sukeliama padirginus varpos galvutękur jaudinimas per nervų sistemą pasiekia nugaros smegenų centrus, o iš ten sklinda į varpos akytkūnius ir juose sukelia kraujo miego erekcija.

Erekciją sąlygoja parasimpatinė nervų sistemair tai paaiškina, kodėl streso būsenoje, kuomet aktyvuojama simpatinė nervų sistemaerekcija labai reta arba išvis neįmanoma.

miego erekcija

Kita vertus, ejakuliacija yra sąlygojama simpatinės nervų sistemos, todėl dažnai po sėklos išsiveržimo erekcija miego erekcija. Erekcijos intensyvumas priklauso nuo lytinio susijaudinimo ir išorinių veiksnių.

miego erekcija

Orgazmo metu prasidėjus mėšlungiškiems tarpvietės raumenų susitraukimams maždaug kas 0,0 sek. Paprastai, erekcija sąmoniningai nėra kontroliuojama, tačiau sveikam vyrui pavyksta ją išlaikyti kiek ilgiau yra ir tam tikri metodai erekcijai išlaikyti. Tai ypač svarbu sueities metu.

5 dalykai, kuriuos turite žinoti apie rytinę erekciją

Tačiau erekcija gali sutrikti arba būti silpna dėl nepakankamos seksualinės stimuliacijos, nuovargio, psichinės miego erekcija, apsinuodijus ir kt. Moters miego erekcija redaguoti redaguoti vikitekstą ] Moters varputėje taip pat yra erekcinio audinio pas vyrą erekcinis audinys yra varpos akytkūniai, į kuriuos labai greitai pritekėdamas kraujas ir sukelia erekcijątodėl lytinio susijaudinimo metu yra įmanoma erekcija ir pas moterį.

  • Dauguma jų, deja, palieka š Anesteziologų-reanimatologų draugijos konferencija m.
  • Vaikinui naktimis sustangrėja varpa
  • Ko reikia pailginti erekciją
  • Svarbiausia tai išgyventi laisvai, be tabu ir pakankamai rimtai.
  • Nors dauguma vyrų yra palyginus neblogai susipažinę su savo peniu ir jo išdaigomis, ši kūno dalis turi daugiau paslapčių, negu mato akis.
  • Kodėl ištinka rytinė erekcija? | virtualiosstatybos.lt

Tačiau krūtų spenelių erekcija turi kitokį mechanizmą, kadangi speneliuose visiškai nėra erekcinio audinio.