Patarimai renkantis penio pompą

Įkroviklis peniui

Turinys

  įkroviklis peniui

  Vyrai, norintys padidinti penį, neretai nusprendžia įsigyti tam skirtą pompą, tačiau tuo šios produkcijos paskirtis neapsiriboja: penio pompos padeda išsaugoti potenciją ir pagerinti lytinę funkciją. Paprastai pompą sudaro cilindras ir įkroviklis peniui, skirtas pašalinti orą, bei sudaryti vakuumą. Šios produkcijos veikimo principas yra labai paprastas, o rezultatas gali įkroviklis peniui tikrai puikus.

  įkroviklis peniui

  Taigi, kaip išsirinkti tinkamą įkroviklis peniui, ir ką svarbiausia žinoti apie tokią produkciją? Patarimai renkantis penio pompą Geriausia rinktis penio pompą su permatomu cilindru, nes tokiu atveju galėsite stebėti didėjantį penį; Penio pompos dydis — labai svarbus kriterijus.

  Jei jūsų penis yra mažesnis nei vidutinis, tokiu atveju nereikėtų rinktis pompos su labai dideliu cilindru — manymas, kad kuo didesnė bus pompa, tuo labiau bus galima padidinti penį, yra klaidingas; Įvertinkite penio įkroviklis peniui savybes.

  Все было в порядке - кроме одной немаловажной неопределенности.

  Gali būti pasirenkama pompa, skirta rankiniam pumpavimui, arba tokia, kuri turi vibravimo funkciją; Penio pompos įkroviklis peniui dažnais atvejais yra įkroviklis peniui pat svarbus kriterijus, todėl tokią produkciją galite rinktis ir pagal tai, kiek ji kainuoja.

  Kaip naudotis penio pompa? Kadangi penio pompa išsiurbia orą, ji gali pešti plaukus.

  įkroviklis peniui

  Būtent dėl šios priežasties yra rekomenduojama depiliacija ties penio pagrindu; Užtepkite ant varpos šiek tiek lubrikanto, ir įterpkite penį į cilindrą. Turi būti jaučiamas sandarumas; Stūmokliu ar mechaniniu siurbliu ištraukite įkroviklis peniui cilindro orą.

  įkroviklis peniui

  Svarbu tai, kad nebūtų jaučiamas skausmas ar diskomfortas; Galimi keli treniruočių būdai: pavyzdžiui, kai išleisite iš cilindro orą, ir pajusite įkroviklis peniui, išlaikykite tokią būseną apie minutę, o tuomet vėl įleiskite oro į cilindrą. Šį pratimąkartokite maždaug kartų. Taip įkroviklis peniui erekcijos išlaikymo įkroviklis peniui įkroviklis peniui būti ilginamas.

  Kada penio pompos negalima naudoti? Nors penio pompos yra rekomenduojamos ne tik tada, kai norima padidinti penį, bet ir tada, kai norima garantuoti geresnę lytinę sveiktą, įkroviklis peniui svarbu žinoti, kad tam tikrais atvejais penio pomposnegalima naudoti.

  Netikru peniu aukas įkroviklis peniui moteris įkalinta tiesa. Teismas pripažino, kad Češyro mieste, Šiaurės Vakarų Anglijoje, gyvenanti 27 metų moteris Gayle Newland yra kalta dėl sukčiavimo ir seksualinio prievartavimo. Buvusi privačios mokyklos auklėtinė sukūrusi netikrą vyrišką paskyrą socialiniame tinkle, ieškojo aukų moterų, jas suviliodavo ir prievartaudavo, kaltinamoji savo veiklą tęsė 2 metus. Lytinio akto metu nukentėjusios moterys manė, kad santykiauja su vyru, mat kaltinamoji naudojosi penio imitacija. Dažniausiai aukomis tapdavo emociškai pažeidžiamos įkroviklis peniui.

  Pavyzdžiui, jei sergate lytinių organų odos ligomis, chroniškais uždegimais, venerinėmis ligomis ar kenčiate nuo kraujotakos sutrikimų, naudotis penio pompa nereikėtų.