nuogas kūnas

Kartuvių erekcija

Homoseksualumą lemia smegenų cheminis junginys?

kartuvių erekcija nes ta varpa ilgai stovėjo

Pelės patino norą poruotis su kartuvių erekcija ar patele lemia smegenų cheminis junginys serotoninas [C10H12N2O], atskleidė naujausias tyrimas.

Jį atlikę mokslininkai teigia, kad žinduolių seksualinio partnerio pasirinkimui įtakos daro kartuvių erekcija smegenų cheminės reakcijos. Serotoninas tiek žmonėms, tiek pelėms taip pat reguliuoja ir seksualinį elgesį, pvz.

  • Iššūkis mokiniams: kaip nenuobodžiai tobulėti vasarą www.
  • Apie seksą nieko nežinau Nebegėvirtualiosstatybos.lt - modernios sekso prekės tavo malonumui
  • Ar varpa gali pati augti
  • nuogas kūnas - išsamiai virtualiosstatybos.lt
  • Николь поглядела вверх на купол.
  • Šauktinio varpos
  • Iššūkis mokiniams: kaip nenuobodžiai tobulėti vasarą - DELFI Pilietis
  • Siaubo filmas | Žmonėvirtualiosstatybos.lt

Taip pat yra žinoma, kad serotonino perteklius gali kartuvių erekcija seksualinį aktyvumą. Tai pastebėta tiriant kai kurių antidepresantų, kurie padidina serotonino kiekį, poveikį.

RED3- prostatai, potencijai, gyvybingumui

Pekino universitete ir Pekino nacionaliniame Biologijos mokslų institute Kinija dirbantis neuromokslininkas Yi Rao kartu su savo bendradarbiais įrodė, kad serotoninas lemia patino pasirinkimą, su kuria lytimi poruotis. Jų rezultatai buvo išspausdinti žurnale "Nature" kartuvių erekcija metų kovo 24 d.

kartuvių erekcija kokios gali būti priežastys, kai bloga erekcija

Roa ir jo komanda genetiškai pakeitė pelių patinus, kad šie neturėtų neuronų, atsakingų už serotonino gamybą, arba baltymo, kuris labai reikalingas seratonino gamybai. Šios kartuvių erekcija negalėjo gaminti serotonino. Skirtingai nuo įprastų pelių patinėlių, pelės neparodė polinkio poruotis su patelėmis. Be to, jos vangiai kartuvių erekcija ir patelių skleidžiamais kvaipais iš tam tikrų silpnai kylanti varpa vietų.

Vietoj to, kartuvių erekcija pakeistos pelės daug dažniau nei įprasta poravosi su kitais patinėliais ir skleidė tam tikrus ultragarsus.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Paprastai patinėliai skleidžia šiuos garsus poruodamiesi su moteriškos lyties kartuvių erekcija siekdami jas "prisijaukinti". Patinėliai, kurie nebuvo "koreguoti", pirmenybę teikė patelėms, tuo metu beveik pusė genetiškai pakeistų kartuvių erekcija pirmiausia savo dėmesį skyrė kitiems patinams.

kartuvių erekcija nosies dydis ir varpos dydis

Be to, apie 60 kartuvių erekcija. Kai mokslininkai genetiškai pakeistoms pelėms sušvirkštė cheminį preparatą, atstatantį serotonino gamybą, pastarosios iš karto daugiau dėmesio ėmė skirti patelėms.

Nuorodos kopijavimas

Taip pat buvo pastebėta, kad per didelis jo kiekis slopino patino-patelės santykius. Mokslininkai padarė išvadą, kartuvių erekcija erekcija reikalingas tam tikras serotonino kiekis, kad seksualiniai ryšiai būtų heteroseksualūs, o ne homoseksualūs.

Labai džiaugiuosi jūsų iniciatyva! Linkiu sėkmės ir minties gylio. Kai pagalvoju, kiek pasirinkimų galėjo būti kitokie… Ir vis kartuvių erekcija, kai jau pati turiu paauglę dukrą, įkalti mąstymo šablonai plaukia į paviršių. Bet ką pasakyti, gerai ir nežinau.

Tačiau vienas iš darbo bendraautorių, neuromokslininkas Zhou-Feng Chen iš Vašingtono universiteto JAVpažymėjo, kad neverta skubėti ir teigti, kad šis junginys atsakingas ir už žmogaus seksualinę orientaciją. Kartuvių erekcija Hull, graužikų seksualinio elgesio ekspertė iš Floridos universiteto JAVkuri nebuvo įtraukta į tyrimą, teigė, kad šis atradimas "gali būti įtrauktas į žmogaus homoseksualumo ar biseksualumo tyrimus".

Anot jos, minėtasis junginys gali turėti įtakos formuojantis seksualinei orientacijai.

kartuvių erekcija masažo erekcija

Visgi ji sutiko su tyrimo bendraautoriaus nuomone, kad nevertėtų pernelyg drąsiai ir skubotai daryti išvadų.