Penio sveikatos ABC: kokie pavojai tyko vyriško pasididžiavimo?

Draskydamas varpą

Prezervatyvas naudojamas prieš bet kokį lytinį kontaktą su partneriu.

Aš ėmiausi iniciatyvos. Naršiau internete, domėjausi vietinės sekso prekių parduotuvės asortimentu. Mąsčiau, kas mums labiausiai tiktų. Galiausiai įsidrąsinau pasikonsultuoti su simpatiška pardavėja. Mano viltys buvo išpildytos su kaupu.

TAIP, nenaudojant prezervatyvo atvejais išvardintais žemiau, jūs jūsų partnerė galite pastoti ar užsikrėsti LPL : po lytinio akto draskydamas varpą prezervatyvą bei liečiantis varpa prie vaginos - galima pastoti ir užsikrėsti LPL. Laikymo sąlygos: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo draskydamas varpą saulės spindulių, 'C temperatūroje. Prezervatyvas netinkamas naudoti jei draskydamas varpą ilgesnį laiką buvo laikomas šiltai pvz.

Ji nurodoma ant kiekvienos folinės prezervatyvo pakuotės. Taip pat patikrinkite ar neišsileidęs oro burbulas pakuodės viduje. Tai galite padaryti suspaudę neišpakuotą prezervatyvą tarp pirštų abejomis rankomis.

Nuorodos kopijavimas

Nenaudokite prezervatyvų su pasibaigusia kodėl varpos žmogus data ir išileidusiu oru burbulu! Žingsnis  2 Prezervatyvą reikia dėtis kai varpa yra erekcijos būsenoje sustandėjusiprieš lytinį kontaktą su partneriu.

didinant varpos ilgį namuose

Turėkite prezervatyvą šalia, kad prireikus nereikėtų ieškoti, nes erekcija gali baigtis kol jūs jį surasite. Žingsnis  3 Atsargiai atplėškite folinę pakuotę. Saugiausias būdas atidaryti prezervatyvo pakelį - paprasčiausiai atsargiai jį įplėšti, laikant abiejų rankų nykščiais ir smiliais.

narys erekcijos metu ir po jo

Nėra gerai pakelius drąskyti, karpyti ar atidarinėti dantimis. Prezervatyvas pagamintas iš plono latekso, todėl lengvai plyšta, užkliudžius aštriais nagais, papuošalais, dantimis ar žirklėmis. Žingsnis  4 Atsargiai išimkite prezervatyvą iš pakuotės. Draskydamas varpą, kad prezervatyvą dėsite teisinga jo puse — jis turi lengvai išsivynioti.

Jis turi būti panašus draskydamas varpą kepuraitę su į viršų užriestais kraštais : Jei mausite prezervatyvą išvirkščia puse, jis tinkamai neišsivynios iki pat galo.

Jeigu jau taip atsitiko- nusimaukite jį ir išmeskite.

kodėl erekcija laikas nuo laiko išnyksta

Paėmę naują prezervatyvą bandykite iš naujo, tik dabar teisinga puse. Žingsnis  5 Atsmaukus apyvarvę, viena ranka vis dar laikydami prezervatyvo galiuką suspaudę   uždėkite prezervatyvą ant varpos galo, o kita ranka vyniokite prezervatyvą ant varpos per visą jos ilgį.

varpos nestovi stovėdamas

Dabar jūs pasiruošę mylėtis! Jei prezervatyvas visiškai nusmuko, išmeskite nusmukusį ir užsidėkite naują prezervatyvą, prieš pratesiant lytinį aktą. Žingsnis  7 Po ejakuliacijos spermos išsiliejimo dar stangrią varpą ištraukti iš makšties, būtinai prilaikant prezervatyvą, kad jis nenusmuktų.

Nusiimkite prezervatyvą tik iki galo ištraukę varpą. Žingsnis  8 Nuėmus prezervatyvą, jį užriškite, suvyniokite į popierinę servetėlę  ir išmeskite į šiukšlių dėžę.

Pranešti klaidą

Nemeskite prezervatyvų į klozetą! Informacija paimta iš  www. Draskydamas varpą nustokite vogti ir neteisėtai kopijuoti mūsų draskydamas varpą draskydamas varpą paveiksliukus bei naudoti draskydamas varpą tikslais.